Miniházená třeťáci

05. 06. 2019     sekce: Úspěchy žáků     autor:     tisk: tisk článku

Jde o výbornou akci, ve které hrály během celého školního roku pětičlenné týmy kluků i děvčat miniházenou. Ve čtyřech turnajích odehráli mladí házenkáři zápasy proti kamarádům z ostatních hranických základních škol. Týmů bylo celkem deset a byly rozděleny do dvou skupin po pěti. Hrálo se na házenkářské hale, na polovině házenkářského hřiště. Po každém kole dostali všichni sladkou odměnu a po posledním turnaji proběhlo závěrečné vyhodnkocení. Naše týmy si nevedly vůbec špatně. Za naši školu hrály čtyři týmy - Bílí tygři, Béčáci, Dragouni a Drsňáci. Nejlépe si vedli Bílí tygři, kteří skončili na 2. místě, Dragouni a Drsńáci byli čtvrtí a Béčáci (jediné dívčí družstvo na turnaji) byli pátí. Turnaje se všem moc líbily, bylo úžasné sledovat, jak se děti zlepšují a s jakým nasazením a s chutí hrají. Všem děkuji za skvělou reprezentaci školy a za výbornou hru, bojovnost a týmového ducha.